Datum Plaats Naam wedstrijd Categorie Starttijd 
         
    Oktober    
Ma 2 Haarlem Inschrijven marathon   19.00 - 21.00
Ma 2 Haarlem Spek en Bonen D/M/C 21.30
Ma 9 Haarlem Inschrijven marathon   19.00 - 21.00
Ma 9 Haarlem BC 1 M2 - M3 - M4 21.30
Ma 16 Haarlem BC 1 D - C1/M1 - C2  21.30
Zo 22 Utrecht  6 Banen toernooi D - C - M 20.00
Ma 23 Haarlem BC 2 M4 - M2 - M3 21.30
Za 28 Leeuwarden Doorstroom dames regiotop    
Ma 30 Haarlem BC 2 C2 - D - C1/M1 21.30
         
    November    
Za 4 Den -Haag 6 banen M - D - C 20.00
Zo 5 Haarlem Jeugdmarathon 1  Pupillen en 17.00 - 19.30
Zo 5   Voor IJskonijnen en IJsberen  Junioren C  
Zo 5 Haarlem  6 banen  C - M - D 20.00
Ma 6 Haarlem BC 3 M3 -M4 - M2 21.30
Za 11 Utrecht  Doorstroom dames regiotop    
Ma 13 Haarlem BC 3 C1/M1 - C2 - D 21.30
Za 18 Haarlem Landelijke wedstrijd     
Za 18 Haarlem Doorstroom landelijk beloften    
Zo 19 Haarlem Jeugdmarathon 2 Pepernoten  Pupillen en 17.00 - 20.15
Zo 19   Voor IJskonijnen en IJsberen  Junioren C  
Ma 20 Haarlem BC 4 M2 - M3 - M4 21.30
Wo 22 Amsterdam Gewestelijk kampioenschap sen. D - C - M 20.00
Za 25 Hoorn Doorstroom dames regiotop    
Ma 27 Haarlem BC 4 Pepernoten D - C1/M1 - C2  21.30
         
    December    
Vr 1 Alkmaar 6 Banen D - C - M 21.15
Ma 4 Haarlem BC 5 Pepernoten M4 - M2 - M3 21.30
Za 9 Deventer Doorstroom dames regiotop    
Zo 10 Haarlem Jeugdmarathon 3 Kerstpakketje Pupillen en 17.00 - 19.30
Zo 10   Voor IJskonijnen en IJsberen  Junioren C  
Zo 10 Utrecht  6 Banen M - D - C 21.00
Ma 11 Haarlem BC 5 Kerstbroden C2 - D - C1/M1 21.30
Za 16 Hoorn 6 Banen C - M - D 20.15
Ma 18 Haarlem BC 6 Kerstbroden M3 -M4 - M2 21.30
Za 23 Breda Doorstroom dames regiotop    
Ma 25   Kerst geen wedstijden    
         
    Januari    
Ma 1   Nieuwjaarsdag geen wedstrijden    
Wo 3 Amsterdam 6 Banen D - C - M 21.00
Za 6 Heerenveen Doorstroom landelijk beloften    
Zo 7 Haarlem Gewestelijk kampioenschap   17.00 - 19.30
Zo 7    marathon jeugd    
Ma 8 Haarlem BC 6  C1/M1 - C2 - D 21.30
Wo 10 Flevonice Doorstroom landelijk beloften    
Za 13 Alkmaar Doorstroom dames regiotop    
Zo 14 Alkmaar 6 Banen M - D - C 20.00
Ma 15 Haarlem BC 7 M2 - M3 - M4 21.30
Za 20 Hoorn 6 Banen C - M - D 20.15
Zo 21 Haarlem Jeugdmarathon 4  Pupillen en 17.00 - 19.30
Zo 21   Voor IJskonijnen en IJsberen  Junioren C  
Ma 22 Haarlem BC 7 D - C1/M1 - C2  21.30
Ma 29 Haarlem BC 8 M4 - M2 - M3 21.30
         
    Februari    
Za 3 Den Haag 6 Banen D - C - M 20.00
Ma 5 Haarlem BC 8 Worstenrace C2 - D - C1/M1 21.30
Vr 9 Alkmaar 6 Banen M - D - C 21.15
Ma 12 Haarlem BC 9 Worstenrace M3 -M4 - M2 21.30
Vr 16 Flevonice ONK Masters    
Za 17 Tilburg NK jeugdmarathon    
Ma 19 Haarlem BC 9 Finale C1/M1 - C2 - D 21.30
Zo 25 Haarlem 6 Banen Finale  C - M - D 19.30
Ma 26 Haarlem BC 10 Finale M2 - M3 - M4 21.30
         
    Maart    
Ma 5 Haarlem Kampioenschap van Haarlem Jeugd 17.30
Ma 5 Haarlem Kampioenschap van Haarlem D/M/C 20.00

 

KvK-nummer: 40532327