De uitslagen en/of startlijsten zijn te vinden op de site van IJsclub Haarlem.

De volledige kalender is ook te downloaden in pdf formaat en in in Excel formaat

01-10-201119:4521:30Vrije training
02-10-201117:3019:45Vrije training
02-10-201120:0022:00Vrije training
03-10-201121:3023:00Vrije training + inschrijving marathon
04-10-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
107-10-201116:3019:00Selectie wedstrijd HN-AL-HA Gr 3A. Ligtenstein
208-10-201119:4523:00BaanwedstrijdNeo - Sen - Mas 500-1000/1500Gr 4W. v. Biezen
309-10-201117:3020:00Pupillen wedstrijdPup A/B 500/100- C-F 300/100Gr 1W. Biemans
409-10-201120:3023:00BaanwedstrijdJun B - Jun A 500-1000/1500Gr 2H. Meijers
11-10-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
514-10-201116:3019:00Pupillen wedstrijdPup F-C / A-B 500/700/(100)IJKCS. Oltmans
615-10-201119:4523:00BaanwedstrijdJun B - Jun A (500)-1500/3000Gr 4P. v. Muiswinkel
716-10-201117:3020:00BaanwedstrijdJun C 500-1000/1500Gr 3W. Röling
816-10-201120:3023:00BaanwedstrijdNeo - Sen - Mas 500-1000/1500Gr 1H. Meijers
18-10-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
921-10-201116:3019:00Clubwedstrijd Groep 2-3Pup / Neo - Sen - Mas Pup100/500 N-S-M 500-1500Gr 2H. Meijers
1022-10-201119:4523:00BaanwedstrijdJun C 500-1000/1500Gr 4W. Biemans
1123-10-201117:3020:00Pupillen wedstrijdPup 300 / 300 / 100 / 100Gr 3P. v. Muiswinkel
1223-10-201120:3023:00BaanwedstrijdJun B - Jun A 500-1000/1500Gr 2W. Röling
25-10-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
1328-10-201116:3019:00Clubwedstrijd Groep 4 Gr 4S. Oltmans
1429-10-201119:4523:00BaanwedstrijdJun C 500-1000/1500Gr 3H. Meijers
1530-10-201119:3023:00BaanwedstrijdNeo - Sen - Mas (500)-3000Gr 4W. v. Biezen
01-11-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
1604-11-201116:3019:00Selectie wedstrijd HN-AL-HA Gr 2A. Ligtenstein
1705-11-201119:4523:00Verhuur HaarlemHaarlem Trofee
1806-11-201117:3020:00BaanwedstrijdJun C - Jun B 100-300 (afhankelijk inschrijving 2x)Gr 4J. v. Vliet
1906-11-201120:3023:00BaanwedstrijdJun A - Neo - Sen - Mas 100-300 (afhankelijk inschrijving 2x)Gr 3P. v. Muiswinkel
08-11-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
2011-11-201116:3019:00Pupillen wedstrijdPup A-F kortebaan & afvalraceIJKCW. v. Biezen
2112-11-201119:4523:00Verhuur Ter AarSTG Ter Aar Bokaal W. Biemans
2213-11-201117:3020:00BaanwedstrijdJun C 500-1000/1500Gr 1S. Oltmans
2313-11-201120:3023:00BaanwedstrijdJun B - Jun A 500-1000/1500Gr 2J. v. Vliet
15-11-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
2418-11-201116:3019:00Pupillen wedstrijdPup 500 / 700/1000IJKCA. Ligtenstein
19-11-201116:30GEEN TRAINING H06
20-11-201117:3019:00Clubuur Haarlem
2520-11-201119:3023:00Gewestelijke jun-C pup-A wedstrijdOp uitnodiging pup 500-1000 C 500-1500Gr 4
22-11-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
2625-11-201116:3019:00Clubwedstrijd Groep 1 Gr 1S. Oltmans
2726-11-201119:4523:00Verhuur Kees Jongert
2827-11-201121:3023:00Clubwedstrijd Groep 2-3Jun C - Neo - Sen - Mas 500-1500Gr 3J. v. Vliet
29-11-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
2902-12-201116:3019:00Selectie wedstrijd HN-AL-HA Gr 2A. Ligtenstein
3003-12-201119:0021:00Kraantje Lek HLM
3104-12-201117:3020:00Kraantje Lek HLM
3204-12-201120:3023:00Baanwedstrijd (begint na afloop KL)Neo - Sen - Mas 5000Gr 2P. v. Muiswinkel
06-12-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
3309-12-201116:3019:00BaanwedstrijdJun C 500-1000/1500Gr 2S. Oltmans
3410-12-201119:4523:00Verhuur NYC
3511-12-201117:3020:30Pupillen wedstrijdPup E-C / A-B 300 / 500 (100)Gr 4W. Biemans
3611-12-201121:0023:00BaanwedstrijdJun C t/m Mas PloegenachtervolgingGr 1A. Ligtenstein
13-12-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
3716-12-201116:3019:00Pupillen wedstrijdPup 500 / 300IJKCA. Ligtenstein
3817-12-201119:4523:00Verhuur HaarlemVierkamp H. Meijers
3918-12-201117:3020:00Clubwedstrijd Groep 1Vierkamp Gr 1S. Oltmans
4018-12-201120:3023:00Clubwedstrijd Groep 1Vierkamp Gr 1J. v. Vliet
4120-12-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 4 Gr 4W. Röling
4223-12-201116:3019:00Pupillen wedstrijdPup A1000/B700/C-F500IJKCS. Oltmans
24-12-201116:00Kerstavond gesloten
25-12-201117:3023:00Kerst gesloten
26-12-201121:3023:00Kerst gesloten
4327-12-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 2-3Jun B - Jun A - Neo - Sen - Mas 500-1500 / ( 500 ) - 3000Gr 3P. v. Muiswinkel
4430-12-201116:3019:00Clubwedstrijd Groep 2-3Jun C - Jun B - Jun A - Neo - Sen - Mas 100-300 / 500 -1500Gr 2A. Ligtenstein
4531-12-201108:3011:30Jan van Gennip Jeugd-ToernooiPup - Jun C1 Pup 100-300 C1 100-500BCH
31-12-201116:00Oudjaar gesloten
01-01-201217:3023:00Nieuwjaar gesloten
03-01-201217:3019:00Training clubfaciliteiten
4606-01-201216:3019:00Pupillen wedstrijdPup PloegenachtervolgingGr 1S. Oltmans
4707-01-201219:4523:00Regioselectie ZW - NK All Jun.DC HA DC 500/1500, HA 500/1500Gr 3
4808-01-201217:3020:00Clubwedstrijd Groep 4 Gr 4H. Meijers
4908-01-201220:3023:00Clubwedstrijd Groep 3Jun B - Jun A - Neo - Sen - Mas 500-1000 / 500-1500 / (500)-3000Gr 3W. Röling
10-01-201217:3019:00Training clubfaciliteiten
11-01-2012Heerenveen wedstrijd BCH
5013-01-201216:3019:00BaanwedstrijdJun C 500-1000/1500Gr 1A. Ligtenstein
5114-01-201219:4523:00Verhuur Zaanstreek
5215-01-201221:3023:00Clubwedstrijd Groep 2-3Neo - Sen - Mas 500 - 1500Gr 3W. v. Biezen
17-01-201217:3019:00Training clubfaciliteiten
5320-01-201216:3019:00Pupillen wedstrijdPup A-F 500 + BonusIJKCS. Oltmans
5421-01-201219:4523:00Verhuur VZOD
5522-01-201217:3020:00Clubwedstrijd Groep 2-3Jun C - Jun B - Jun A 500 - 1500Gr 2H. Meijers
5622-01-201220:3023:00Clubwedstrijd Groep 4 Gr 4J. v. Vliet
24-01-201217:3019:00Training clubfaciliteiten
5727-01-201216:3019:00Pupillen wedstrijdPup B-F700/A1000Gr 3P. v. Muiswinkel
5828-01-201219:4523:00Verhuur Zaanstreek
5929-01-201217:3020:30Clubwedstrijd Groep 4 Gr 4W. Biemans
6029-01-201221:0023:00Clubwedstrijd Groep 2-3Jun C - Jun B - Jun A 500 - 1000Gr 2W. v. Biezen
31-01-201217:3019:00Training clubfaciliteiten
6103-02-201216:3019:00Clubwedstrijd Groep 2-3Pup - Jun C Pup 100 - 500 /Pup A-JunC 500 -1000Gr 3S. Oltmans
6204-02-201219:4523:00Verhuur Warmond
6305-02-201219:3023:00Clubwedstrijd Groep 4 Gr 4A. Ligtenstein
6407-02-201217:3019:00Clubwedstrijd Groep 1 Gr 1W. Röling
6510-02-201216:3019:00Baankampioenschappup + jun C Gr 2A. Ligtenstein
11-02-201216:30GEEN TRAINING H06
6611-02-201217:0023:00Kees Jongert Bokaal KJ
12-02-201217:3019:00Clubuur Haarlem
6712-02-201219:3023:00BaankampioenschapB+A+N+S+M Gr 4W. v. Biezen
6814-02-201217:3019:00Clubwedstrijd Groep 2-3Jun B - Jun A 500 - 1500Gr 3H. Meijers
6917-02-201216:3019:00Pupillen wedstrijdPup Ouder/Kind 300 - EstafetteIJKCS. Oltmans
7018-02-201219:4523:00Regioselectie NK AfstandenB-Junioren Gr 1
7119-02-201217:3020:00Clubwedstrijd Groep 4 Gr 4W. Biemans
7219-02-201220:3023:00Clubwedstrijd Groep 2-3Jun C / - Neo - Sen - Mas C 500-1000 N-S-M (500)3000-5000-10000Gr 2W. Röling
7321-02-201217:3019:00Clubwedstrijd Groep 4 Gr 4W. v. Biezen
7424-02-201216:3019:00Clubwedstrijd Groep 2-3Pup - Jun C - Jun B Pup 300-500 / Jun C/B 500-1000Gr 3A. Ligtenstein
7525-02-201219:4523:00Verhuur groep 3Pup - Jun C - Jun B - Jun A - Neo - Sen - Mas Pup F-B 100-500/ Pup A 100-700 / Jun C-B 500-1500/ Jun A-Neo-Sen-Mas 500-3000
7626-02-201217:3019:00Gewestelijke C WedstrijdOp uitnodiging 500 - 1500mGr 1
7726-02-201219:3023:00Clubwedstrijd Groep 2-3Jun A - Neo - Sen - Mas 500-1500 / 500-3000Gr 3J. v. Vliet
7828-02-201217:3019:00Clubwedstrijd Groep 4 Gr 4P. v. Muiswinkel
7902-03-201216:3019:00Clubwedstrijd Groep 1CK Gr 1S. Oltmans
8003-03-201219:4523:00Verhuur HaarlemCK A. Ligtenstein
8104-03-201217:3020:00Clubwedstrijd Groep 1CK Gr 1H. Meijers
8204-03-201220:3023:00Clubwedstrijd Groep 1CK Gr 1S. Oltmans
8306-03-201217:3019:00Clubwedstrijd Groep 2-3Pup - Jun C - Jun B - Jun A Pup100-500 /PupA-Jun C-B-A 100-500/ 500-1000Gr 2W. Biemans
08-03-2012Heerenveen wedstrijd BCH
8409-03-201216:3019:00Pupillen wedstrijdPup 1e deel AllroundIJKCA. Ligtenstein
8510-03-201219:4523:00Verhuur NYC W. Röling
11-03-201216:00Einde seizoen
8612-03-2012Pupillen wedstrijdPup 2e deel allroundIJKC

KvK-nummer: 71591605