De uitslagen en/of startlijsten zijn te vinden op de site van IJsclub Haarlem.

De volledige kalender is ook te downloaden in pdf formaat en in in Excel formaat

09-10-201019:4521:30Vrije training
10-10-201017:3019:45Vrije training
10-10-201020:0022:00Vrije training
12-10-201017:3019:00Training clubfaciliteiten
114-10-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Allen 100 - 300/500 (500 vanaf PupB)Gr 4A. Ligtenstein
215-10-201016:1517:15IJskonijn wedstrijdA - F Pupillen IntroductietrainingIJKCA. Ligtenstein
316-10-201019:4523:00BaanwedstrijdNeo - Sen - Mas 500-1000/1500Gr 3J. v. Vliet
417-10-201017:3020:00BaanwedstrijdJun C 500-1000/1500Gr 2H. Meijers
517-10-201020:3023:00BaanwedstrijdJun B - Jun A 500-1000/1500Gr 4P. v. Muiswinkel
19-10-201011:1513:00Heerenveen BCH
19-10-201017:3019:00Training clubfaciliteiten
621-10-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 23(P100-300)* jC+jB 100-300(ivm GWK superS) of 500-1500 Gr 3W. Röling
722-10-201016:1517:15IJskonijn wedstrijdA - F Pupillen 100IJKCS. Oltmans
823-10-201019:4523:00BaanwedstrijdJun C 500-1000/1500Gr 1W. v. Biezen
924-10-201017:3019:30Baanwedstrijdpup A - jun C1 A 100-500 C1 (pupA uitn.) 500-1000Gr 3A. Ligtenstein
1024-10-201020:0023:00BaanwedstrijdJun B - Jun A (500)-1500/3000Gr 4S. Oltmans
26-10-201017:3019:00Training clubfaciliteiten
1128-10-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 1 Gr 1W. v. Biezen
1229-10-201016:1517:15IJskonijn wedstrijdA - B Pupillen 500 - 300IJKCA. Ligtenstein
1330-10-201019:4523:00BaanwedstrijdNeo - Sen - Mas (500)-3000Gr 4P. v. Muiswinkel
1431-10-201017:3019:00Baanselectie wedstrijdOp uitnodiging 100-300-500-1500BCHH. Meijers
02-11-201017:3019:00Training clubfaciliteiten
1504-11-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 23jA - Ma 100-300(ivm GWK superS) of 500-1500 Gr 2W. Biemans
1605-11-201016:1517:15IJskonijn wedstrijdC - F Pupillen 500 - 100IJKCS. Oltmans
1706-11-201019:4523:00Verhuur HaarlemHaarlem Trofee
1807-11-201017:3019:30Pupillen wedstrijdB - F Pupillen 100 - 100 - 300 SuperzondagGr 3S. Oltmans
1907-11-201020:0023:00BaanwedstrijdJun C (+pupA uitnodiging) 500-1000/1500 (pupA 1000)Gr 2W. Röling
09-11-201017:3019:00Training clubfaciliteiten
2011-11-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Allen - max 60 100/500 - 300/1000Gr 4H. Meijers
2112-11-201016:1517:15IJskonijn wedstrijdA - B Pupillen 700IJKCA. Ligtenstein
2213-11-201019:4523:00Verhuur Ter AarSTG Ter Aar Bokaal W. Biemans
2314-11-201017:3023:00Gewestelijk KampioenschapJun A 500-1500-3000BCHG.T.C.L.
16-11-201017:3019:00Training clubfaciliteiten
2418-11-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 23(P100-300)* jC+jB 100-300(ivm GWK superS) of 500-1500 Gr 3W. Röling
2519-11-201016:1517:15IJskonijn wedstrijdC - F Pupillen 700IJKCS. Oltmans
2621-11-201017:3020:00Gewestelijk Kampioenschap SupersprintJun A 100-300BCHG.T.C.L.
2721-11-201020:3023:00BaanwedstrijdNeo - Sen - Mas 500-1000/1500Gr 1J. v. Vliet
23-11-201017:3019:00Training clubfaciliteiten
2825-11-201017:3019:00BaanwedstrijdJun C1 500-1000/1500Gr 3P. v. Muiswinkel
2926-11-201016:1517:15IJskonijn wedstrijdA - B Pupillen PloegenachtervolgingIJKCA. Ligtenstein
3027-11-201019:4523:00Verhuur Zaanstreek
3128-11-201017:3020:30Pupillen wedstrijdA - F Pupillen 300 - 500Gr 4W. Röling
3228-11-201021:0023:00BaanwedstrijdJun B - Jun A 500-1000Gr 2W. v. Biezen
30-11-201017:3019:00Training clubfaciliteiten
3302-12-201017:3019:00BaanwedstrijdJun C2 500-1000/1500Gr 4W. Biemans
3403-12-201016:1517:15IJskonijn wedstrijdC - F Pupillen PloegenachtervolgingIJKCS. Oltmans
3504-12-201019:0021:00Kraantje LekDames 500-1500HLMG.T.C.L.
3605-12-201017:3020:00Kraantje LekDames 1000-3000HLMG.T.C.L.
3705-12-201020:3023:00Baanwedstrijd (begint na afloop KL)Neo - Sen - Mas 5000Gr 3H. Meijers
07-12-201017:3019:00Training clubfaciliteiten
3809-12-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 23jA - Ma 500-1000 Gr 2A. Ligtenstein
3910-12-201016:1517:15IJskonijn wedstrijdA - F Pupillen KortebaanIJKCA. Ligtenstein
4011-12-201019:4523:00Verhuur Kees Jongert
12-12-201017:3019:00Gewestelijk KampioenschapJun C 500-1500BCHG.T.C.L.
4112-12-201019:3023:00BaanwedstrijdJun B - Jun A 500-1000/1500Gr 1P. v. Muiswinkel
14-12-201017:3019:00Training clubfaciliteiten
4216-12-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 23P 100-700 jC + jB 500-1500 Gr 3W. Röling
4317-12-201016:1517:15IJskonijn wedstrijdA - F Pupillen Ouder Kind 300IJKCS. Oltmans
17-12-201016:0017:30Heerenveen BCH
4418-12-201008:3011:30Jan van Gennip Jeugd-ToernooiPup - Jun C1 Pup 100-300 C1 100-500BCHBCH
4518-12-201019:4523:00Verhuur Zaanstreek
4719-12-201019:3023:00BaanwedstrijdJun C t/m Mas PloegenachtervolgingBCHA. Ligtenstein
4821-12-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Vanaf Pup A 100/500 - 500/1000Gr 4W. Biemans
4923-12-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 23jA - Ma 500-1500/3000 Gr 2S. Oltmans
24-12-201016:1517:15Kerstavond gesloten
25-12-201019:4523:00Kerst gesloten
26-12-201017:3023:00Kerst gesloten
5028-12-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Allen 100/500 -300/700Gr 4W. v. Biezen
5130-12-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 23(P 100-500)* jC + jB 100-500 of 500-1000 Gr 3P. v. Muiswinkel
31-12-201016:1517:15Oudjaar gesloten
01-01-201119:4523:00Nieuwjaar gesloten
5202-01-201117:3020:00Pupillen wedstrijdA - F Pupillen B-F500/A1000Gr 2W. Röling
5302-01-201120:3023:00Clubwedstrijd Groep 1Vierkamp Gr 1H. Meijers
04-01-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
5406-01-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Vanaf Jun C 500 - 1000/1500Gr 4S. Oltmans
5507-01-201116:1517:15IJskonijn wedstrijdC - F Pupillen 300 + BonusIJKCA. Ligtenstein
5608-01-201119:4523:00Regioselectie ZW - NK All JunDames B 500-3000BCHG.T.C.L.
5709-01-201119:0023:00Clubwedstrijd Groep 1Vierkamp Gr 1J. v. Vliet
11-01-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
5813-01-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 23jA - Ma 500-1500 Gr 2W. Biemans
5914-01-201116:1517:15IJskonijn wedstrijdA - B Pupillen 500 + BonusIJKCS. Oltmans
6015-01-201119:4523:00Verhuur Groep 3CK H. Meijers
6116-01-201117:3020:00Clubwedstrijd Groep 23Pe-Pb:100-700 Pa:100-700 / 500-1000 jC-jB:500-1000/1500/3000 Gr 3A. Ligtenstein
6216-01-201120:3023:00Clubwedstrijd Groep 23jA - Ma 500-1500/3000/5000 (jB max 3000)(2kw 5000)Gr 3W. v. Biezen
18-01-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
6320-01-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Allen - max 64 100/500 - 300/1000Gr 4P. v. Muiswinkel
6421-01-201116:1517:15IJskonijn wedstrijdC - F Pupillen 700IJKCA. Ligtenstein
6522-01-201119:4523:00Landelijke Selectiewedstrijd NK allround JuniorenD + H Jun B en DC BCHG.T.C.L.
6623-01-201117:3023:00Landelijke Selectiewedstrijd NK allround JuniorenD + H Jun B en HC BCHG.T.C.L.
25-01-201117:3019:00Training clubfaciliteiten
27-01-201111:1513:00Heerenveen BCH
6727-01-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 23(P 100-500)* (Pa100-500 of 500-1000)* jC 500-1000 Gr 2W. Biemans
6828-01-201116:1517:15IJskonijn wedstrijdA - F Pupillen AfvalraceIJKCS. Oltmans
6929-01-201119:4523:00Verhuur Nut/BB
7030-01-201117:3020:30Pupillen wedstrijdA - F Pupillen B-F700/A1000Gr 1P. v. Muiswinkel
7130-01-201121:0023:00Clubwedstrijd Groep 4Vanaf Jun C 500 - 1000/1500/3000Gr 4W. Röling
7201-02-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 23P 100-300 Pa + jC 100-300 of 500-1500 Gr 3H. Meijers
7303-02-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Vanaf Pup B 100/500 - 1000Gr 4S. Oltmans
7404-02-201116:1517:15IJskonijn wedstrijdA - B Pupillen 700IJKCA. Ligtenstein
7505-02-201119:4523:00Verhuur Warmond
7606-02-201117:3020:00Gewestelijke A-pupillen wedstrijdOp uitnodiging BCHG.T.C.L.
7706-02-201120:3023:00Clubwedstrijd Groep 23jC2 - Ma 500-1500/3000/5000 (jB max 3000)(C2 max 1500)(max 2kw 5000)Gr 2J. v. Vliet
7808-02-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Allen 100/500 - 300/500/700Gr 4W. Biemans
7910-02-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 1 Gr 1A. Ligtenstein
8011-02-201116:1517:15IJskonijn wedstrijdC - F Pupillen 300IJKCS. Oltmans
8112-02-201119:4523:00Verhuur VZODCK
8213-02-201117:3020:00Gewestelijke C-junioren wedstrijdOp uitnodiging BCHG.T.C.L.
8313-02-201120:3023:00Clubwedstrijd Groep 4Vanaf Jun C 500 - 1500/3000/5000Gr 4S. Oltmans
8415-02-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 23(P 100-700)* jC + jB 500-1500 Gr 2H. Meijers
8517-02-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 23jA - Ma 500-1000 Gr 3P. v. Muiswinkel
8618-02-201116:1517:15IJskonijn wedstrijdA - B Pupillen 300IJKCA. Ligtenstein
19-02-201116:30GEEN TRAINING H06
8719-02-201117:0023:00Kees Jongert Bokaal KJ
20-02-201117:3019:00Clubuur Haarlem
8822-02-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Op uitnodiging Gr 4W. Röling
8924-02-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 23P 100-500 Pa + jC +jB 100-500 of 500-1000 Gr 2W. v. Biezen
9025-02-201116:1517:15IJskonijn wedstrijdC - F Pupillen 500IJKCS. Oltmans
9126-02-201119:4523:00Verhuur Zaanstreek
9227-02-201117:3023:00BaankampioenschapOp uitnodiging BCHW. Biemans, A. Ligtenstein
9301-03-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 23Op uitnodiging???????Gr23 Gr 3P. v. Muiswinkel
9403-03-201117:3019:00Baanwedstrijdpup A - jun C1 1000m op uitnodigingGr 4H. Meijers
9504-03-201116:1517:15IJskonijn wedstrijdA - B Pupillen 500IJKCA. Ligtenstein
9605-03-201119:4523:00Verhuur HaarlemCK W. v. Biezen
9706-03-201117:3020:00Clubwedstrijd Groep 1CK Gr 1J. v. Vliet
9806-03-201120:3023:00Clubwedstrijd Groep 1CK Gr 1A. Ligtenstein
08-03-201111:0013:00Heerenveen BCH
9908-03-201117:3019:00Clubwedstrijd Groep 4vanaf Pup A 100/500 - 500/1000Gr 4W. Biemans
10010-03-201117:3019:00Pupillen wedstrijdB - F Pupillen 700m op uitnodigingGr 3H. Meijers
10111-03-201116:1517:15IJskonijn wedstrijdA - F Pupillen Ouder Kind EstafetteIJKCS. Oltmans
10212-03-201119:4523:00Verhuur NYCCK W. Röling
13-03-201116:00IJsbaan gesloten

KvK-nummer: 71591605