De uitslagen en/of startlijsten zijn te vinden op de site van IJsclub Haarlem.

De volledige kalender is ook te downloaden in pdf formaat en in in Excel formaat

 03-10-200919:4523:00Vrije training    
 04-10-200917:3020:00Vrije training    
 04-10-200920:3023:00Vrije training    
 06-10-200917:3019:00Training clubfaciliteiten    
108-10-200917:3019:00Pupillen wedstrijdpup A+B 300/100Gr 1H. Meijers 
209-10-200916:1517:15Pupillen wedstrijdpup A-F Vrije trainingIJKCA. Ligtenstein 
310-10-200919:4523:00BaanwedstrijdNeo - Sen - Mas 500-1000/1500Gr 3J. Blaauboer 
411-10-200917:3020:00BaanwedstrijdJun C 500-1000/1500Gr 4J. v. Vliet 
511-10-200920:3023:00BaanwedstrijdJun B - Jun A 500-1000/1500Gr 1P. v. Muiswinkel 
 13-10-200917:3019:00Training clubfaciliteiten    
615-10-200917:3019:00Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F 300/100Gr 3Sylvia Oltmans 
716-10-200916:1517:15Pupillen wedstrijdpup A+B 500/(100)IJKCA. Ligtenstein 
817-10-200919:4523:00BaanwedstrijdJun C 500-1000/1500Gr 2W. Röling 
918-10-200919:0023:00BaanwedstrijdNeo - Sen - Mas 500-1000/1500Gr 4W. v. Biezen 
 20-10-200917:3019:00Training clubfaciliteiten    
1022-10-200917:3019:00Clubwedstrijd Groep 1Jun C -B - A 500-1000/1500Gr 1J. Blaauboer 
1123-10-200916:1517:15Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F 500/(100)IJKCH. Meijers 
1224-10-200919:4523:00BaanwedstrijdJun B - Jun A (500)-1500/3000Gr 3P. v. Muiswinkel 
1325-10-200917:3019:30Pupillen wedstrijdpup A+B 300/500/(100)Gr 4J. v. Vliet 
1425-10-200920:0023:00BaanwedstrijdNeo - Sen - Mas (500)-3000Gr 1Sylvia Oltmans 
 27-10-200917:3019:00Training clubfaciliteiten    
 28-10-200911:1513:00Heerenveen BCH  
1529-10-200917:3019:00Clubwedstrijd Groep 2junC-B 500/1000 of 500/1500 + (PA100/500 op uitnodiging.) Gr 2W. Röling 
1630-10-200916:1517:15Pupillen wedstrijdpup A+B Ploegenachtervolging 3RIJKCA. Ligtenstein 
1731-10-200919:4523:00BaanwedstrijdJun C 500-1000/1500Gr 3H. Meijers 
1801-11-200917:3019:30Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F 300/500/(100)Gr 4J. Blaauboer 
1901-11-200920:0023:00BaanwedstrijdJun B - Jun A 500-1000/1500Gr 1J. v. Vliet 
 03-11-200917:3019:00Training clubfaciliteiten    
2005-11-200917:3019:00Clubwedstrijd Groep 3JunA-Mas 500/1500(2 kw 500/3000) Gr 3P. v. Muiswinkel 
2106-11-200916:1517:15Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F Ploegenachtervolging 3RIJKCA. Ligtenstein 
2207-11-200919:4523:00STG Ter Aar Trofee  Wim Biemans 
2308-11-200917:3019:00Baanselectie wedstrijdOp uitnodiging 100-300-500-1500Gr 2W. v. Biezen 
 10-11-200917:3019:00Training clubfaciliteiten    
2412-11-200917:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Pup A-F 100-300/500Gr 4Sylvia Oltmans 
2513-11-200916:1517:15Pupillen wedstrijdpup A+B 700IJKCA. Ligtenstein 
2614-11-200919:4523:00IJsclub Haarlem Trofee HLMH. Meijers 
2715-11-200917:3020:00BaanwedstrijdJun C - Jun B 100-300 (afhankelijk inschrijving 2x)Gr 1J. Blaauboer 
2815-11-200920:3023:00BaanwedstrijdJun A - Neo - Sen - Mas 100-300 (afhankelijk inschrijving 2x)Gr 3P. v. Muiswinkel 
 17-11-200917:3019:00Training clubfaciliteiten    
2919-11-200917:3019:00Clubwedstrijd Groep 1Neo - Sen - Mas 500-1000/1500Gr 1Sylvia Oltmans 
3020-11-200916:1517:15Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F 700IJKCA. Ligtenstein 
3121-11-200919:4523:00Verhuur Zaanstreek  J. v. Vliet 
3222-11-200917:3020:30Pupillen wedstrijdpup A-F 500/100Gr 4Wim Biemans 
3322-11-200921:0023:00BaanwedstrijdJun B - Jun A 500-1000Gr 1W. Röling 
 24-11-200917:3019:00Training clubfaciliteiten    
3426-11-200917:3019:00Clubwedstrijd Groep 2JunC-B 500/1000 +(PA op uitnodiging.) Gr 2W. v. Biezen 
3527-11-200916:1517:15Pupillen wedstrijdpup A+B Driekamp 1-2-3RIJKCA. Ligtenstein 
3628-11-200919:4523:00Verhuur Kees Jongert    
3729-11-200917:3021:00Regioselectiewedstrijd NK MastersDames SB, MA t/m MG. Heren MF t/m MG BCHG.T.C.L. 
3829-11-200921:1523:00Clubwedstrijd Groep 3JunA-Mas 500/1500 of (500) /3000 Gr 3H. Meijers 
 01-12-200917:3019:00Training clubfaciliteiten    
3903-12-200917:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Allen - Max 76 100/500-300/500Gr 4J. Blaauboer 
4004-12-200916:1517:15Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F Driekamp 1-2-3RIJKCA. Ligtenstein 
4105-12-200919:4523:00BaanwedstrijdNeo - Sen - Mas 5000 (max 60 deelnemers)Gr 2J. v. Vliet 
4206-12-200917:3019:00Supersprint Neo Senioren en SeniorenOp uitnodiging SupersprintBCHP. v. Muiswinkel 
4306-12-200919:3023:00Clubwedstrijd Groep 1Neo - Sen - Mas 500-1000/1500/3000Gr 1Sylvia Oltmans 
 08-12-200917:3019:00Training clubfaciliteiten    
 09-12-200911:0013:00Heerenveen BCH  
4410-12-200917:3019:00Clubwedstrijd Groep 3P100/500 PA 100/500 of 500/1000 junC500/1000 of500/1500 Gr 3W. Röling 
4511-12-200916:1517:15Pupillen wedstrijdpup A+B 500/100IJKCA. Ligtenstein 
4612-12-200919:0021:00Kraantje LekDames 500-1500HLMG.T.C.L. 
4813-12-200917:3020:00Kraantje LekDames 1000-3000HLMG.T.C.L. 
4913-12-200920:3023:00Clubwedstrijd Groep 2 (begint na afloop KL)JunB-Mas 500/1500 of 500/3000 Gr 2H. Meijers 
 15-12-200917:3019:00Training clubfaciliteiten    
5017-12-200917:3019:00Clubwedstrijd Groep 1Jun C - B - A 500-1000/1500Gr 1J. Blaauboer 
5118-12-200916:1517:15Pupillen wedstrijdpup A-F Ouder-kind 300IJKCA. Ligtenstein 
5219-12-200908:3011:30Jan van Gennip Jeugd-ToernooiPup - Jun C1 Pup 100-300 C1 100-500BCHBCH 
 19-12-200916:30 GEEN TRAINING H06    
 19-12-200921:3023:00Vrije training    
 20-12-200917:3019:00Clubuur Haarlem    
5320-12-200919:3023:00Clubwedstrijd Groep 4Vanaf Jun C t/m Mast 500-1000/1500/3000Gr 4P. v. Muiswinkel 
5422-12-200917:3019:00Clubwedstrijd Groep 3jun C-B 100/500 of 5001000 +(PA en PB op uitnodiging.) Gr 3Sylvia Oltmans 
 24-12-200917:3019:00IJsbaan gesloten    
 25-12-200916:1517:15IJsbaan gesloten    
 26-12-200919:4523:00IJsbaan gesloten    
5527-12-200917:3020:00Clubwedstrijd Groep 2Jun A-Mas 500/1000 of 500/1500 Gr 2Wim Biemans 
5627-12-200920:3023:00Clubwedstrijd Groep 4Vanaf Jun B t/m Mast 500-1000/1500Gr 4W. Röling 
5729-12-200917:3019:00Clubwedstrijd Groep 3P 100/300 Jun C-B 100/300 of 500/1500 Gr 3W. v. Biezen 
 31-12-200917:3019:00IJsbaan gesloten    
 01-01-201016:1517:15IJsbaan gesloten    
5802-01-201019:4523:00BaanwedstrijdJun C t/m Mas PloegenachtervolgingBCHBCH 
5903-01-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 2Jun A-Mas 500/1500 Gr 2H. Meijers 
 05-01-201017:3019:00Training clubfaciliteiten    
6007-01-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Pup A-F 100-300/700Gr 4P. v. Muiswinkel 
6108-01-201016:1517:15Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F 500/100IJKCA. Ligtenstein 
6209-01-201019:4523:00Verhuur HaarlemNeo - Sen - Mas VierkampHLMJ. Blaauboer 
6310-01-201017:3020:00Clubwedstrijd Groep 1Neo - Sen - Mas (Jun A 500-3000) VierkampGr 1W. Röling 
6410-01-201020:3023:00Clubwedstrijd Groep 1Neo - Sen - Mas VierkampGr 1Sylvia Oltmans 
 12-01-201017:3019:00Training clubfaciliteiten    
6514-01-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Pup A-B t/m Mast - Max 64 100/500-500/1000Gr 4Wim Biemans 
6615-01-201016:1517:15Pupillen wedstrijdpup A+B 500IJKCA. Ligtenstein 
6716-01-201019:4523:00Verhuur Groep 3  W. v. Biezen 
6817-01-201017:3020:30Pupillen wedstrijdpup A-F B-F500/A1000Gr 2H. Meijers 
6917-01-201021:0023:00Clubwedstrijd Groep 3JunB-Mas 500/1500 of 500/3000 3kw500/5000 Gr 3J. v. Vliet 
 19-01-201017:3019:00Training clubfaciliteiten    
7021-01-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 1Jun C - B - A 500-1000/1500(3000)Gr 1J. Blaauboer 
7122-01-201016:1517:15Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F 500IJKCA. Ligtenstein 
7223-01-201019:4523:00Verhuur Zaanstreek  P. v. Muiswinkel 
7324-01-201017:3020:00Clubwedstrijd Groep 2JunC-B 100/500 of 500/1000 + (Pa en PB op uitnodiging.) Gr 2Sylvia Oltmans 
7424-01-201020:3023:00Clubwedstrijd Groep 4Vanaf Jun C t/m Mast 500-3000/5000Gr 4Wim Biemans 
 26-01-201017:3019:00Training clubfaciliteiten    
7528-01-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 1Neo - Sen - Mas 500-1000/1500(3000)Gr 1W. v. Biezen 
7629-01-201016:1517:15Pupillen wedstrijdpup A+B afvalraceIJKCA. Ligtenstein 
7730-01-201019:4523:00Verhuur VZOD  Maarten Maarse 
7831-01-201019:0023:00Clubwedstrijd Groep 3JunB-Mas500/1500of 500/3000of 5000 evt10km op uitnodiging Gr 3H. Meijers 
7902-02-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 2P 100/700 jun C 100/700 of 500/1500 Gr 2J. Blaauboer 
8004-02-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Pup A-F en JunC-B 100/300-500/700Gr 4P. v. Muiswinkel 
8105-02-201016:1517:15Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F afvalraceIJKCA. Ligtenstein 
8206-02-201019:4523:00Verhuur Warmond    
8307-02-201017:3020:30Pupillen wedstrijdpup A-F B-F700/A1000Gr 1J. v. Vliet 
8407-02-201021:0023:00Clubwedstrijd Groep 3Jun A-Mas 500/1000 of 500/1500 Gr 3Sylvia Oltmans 
8509-02-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 2P 100/500 PA+Jun C 100/500 of 500/1000 Gr 2Wim Biemans 
8611-02-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 3Jun B-Mas 500/1500 Gr 3W. Röling 
8712-02-201016:1517:15Pupillen wedstrijdpup A+B B500/A1000IJKCA. Ligtenstein 
 13-02-201016:30 GEEN TRAINING H06    
8813-02-201017:0023:00Kees Jongert Bokaal KJ  
 14-02-201017:3019:00Clubuur Haarlem    
8914-02-201019:3023:00Clubwedstrijd Groep 4Jun A t/m Mast 500 - 5000/10000Gr 4W. v. Biezen 
9016-02-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 1Jun C - B - A 500-1000/1500Gr 1H. Meijers 
9118-02-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 3Jun C-B 100/700 of 500/1500 +(PA op uitnodiging.) Gr 3J. Blaauboer 
9219-02-201016:1517:15Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F 700IJKCA. Ligtenstein 
9320-02-201019:4523:00Regioselectie NK Afstanden B-JuniorenNeo - DB 500-1500BCHG.T.C.L. 
9421-02-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 2Jun A-Mas 500/1000 Gr 2J. v. Vliet 
9521-02-201019:3023:00BaankampioenschapOp uitnodiging BCHP. v. Muiswinkel 
9623-02-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 4Op uitnodiging Gr 4Sylvia Oltmans 
9725-02-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 2Jun C-B 100/300 of 500/1500 +(PA op uitnodiging.) Gr 2Wim Biemans 
9826-02-201016:1517:15Pupillen wedstrijdpup A+B Ploegenachtervolging 3RIJKCA. Ligtenstein 
9927-02-201019:4523:00Verhuur Haarlem CKHLMW. Röling 
10028-02-201017:3020:00Clubwedstrijd Groep 1 CKGr 1W. v. Biezen 
10128-02-201020:3023:00Clubwedstrijd Groep 1 CKGr 1H. Meijers 
10202-03-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 1 CKGr 1Wim Biemans 
 03-03-201011:1513:00Heerenveen BCH  
10304-03-201017:3019:00Pupillen wedstrijdpup A+B 500Gr 4P. v. Muiswinkel 
10405-03-201016:1517:15Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F Ploegenachtervolging 3RIJKCA. Ligtenstein 
10506-03-201019:4523:00Verhuur Zaanstreek  Sylvia Oltmans 
10607-03-201017:3020:00Clubwedstrijd Groep 3JunA-Mas500/1500of(500)/3000of2kw5000 evt10km op uitnodiging Gr 3J. v. Vliet 
10707-03-201020:3023:00Clubwedstrijd Groep 4Vanaf Jun C t/m Mast 500-1000/1500/3000Gr 4J. Blaauboer 
10809-03-201017:3019:00Clubwedstrijd Groep 1Jun C - B - A 500-1000/1500Gr 1W. Röling 
10911-03-201017:3019:00Pupillen wedstrijdpup C+D+E+F 500Gr 2W. v. Biezen 
11012-03-201016:1517:15Pupillen wedstrijdpup A-F Ouder-kind estafetteIJKCA. Ligtenstein 
11113-03-201019:4523:00Verhuur Noordwijk  Wim Biemans 
 14-03-2010  Einde seizoen    

KvK-nummer: 40532327 - Telefoon jurytoren 023-5491245