Baancommissie Haarlem

Voorzitter

Jacques 't Hoen
Tel.: 0252-680381
Mob.: 06-22219028
E-mail: voorzitter@bchaarlem.nl

Vice-voorzitter

Vacature

Secretaris

Harry Steman
Postbus 310, 1970 AH IJmuiden
Mob.: 06-31962581
E-mail: secretaris@bchaarlem.nl

Budgetbeheer

Paul van Brugge
Tel.: 06-38662328
E-mail: budgetbeheer@bchaarlem.nl

Baancontactpersoon GTC-L

Dannis Smit
Mob.: 06-48080900
E-mail: baancontactgtcl@bchaarlem.nl

Secretaris Technisch Commissie Langebaan Haarlem

Hans de Boer
Mob.: 06-22489994
E-mail: wedstrijdsecretariaat@bchaarlem.nl

Wedstrijdkalender (beheer)

Mary Bakker
E-mail: mb.schaats@gmail.com

Commissie Marathon

Tjierd Kooij
Tel.: 0297-323638
E-mail: marathon@bchaarlem.nl

Jury Langebaan

Karin Jansen-Frings
Mob.: 06-49788043
E-mail: jury@bchaarlem.nl

Coördinator Shorttrack Haarlem

Nadia Kersten-Pampiglione
Leidsevaartweg 109, 2106 AS Heemstede
Mob.: 06-55987276
E-mail: shorttrackhaarlem@gmail.com

Commissie Jeugdschaatsen

René Grigoleit
Mob.: 06-14445323
E-mail: jeugdschaatsen@bchaarlem.nl

Coördinatie Opleidingen en Cursussen KNSB

Marjolein Lohmann
Mob.: 06-55517035
E-mail: opleidingen@bchaarlem.nl

Coördinatie Abonnementen

Baanvereniging Haarlem / Gerrit Passenier
E-mail: abonnement@bchaarlem.nl

Systeembeheer

Wouter ten Wolde
Mob.: 06-25641894
E-mail: info@bchaarlem.nl

Systeembeheer

Michel van Bergen
Mob.: 06-25091168
E-mail: info@bchaarlem.nl

Poortcontrole

Ed Hulsing
E-mail: poortcontrole@bchaarlem.nl

Team IJskonijn

Sjoerd Adema
E-mail: sjoerd@ijskonijncup.nl

Kunstschaatsvereniging Haarlem KSVH

Rogier Langenberg
Mob.: 06-47390010
E-mail: info@ksvhaarlem.nl

KvK-nummer: 40532327